ჩვენი პროდუქტები

ბოჭკოვანი წვეთი კაბელი FRP მავთულითა და FRP წნელებით, 1 ბოჭკოვანი

Მოკლე აღწერა:

პროდუქტის ინფორმაცია: Ftth ბოჭკოვანი კაბელი, რომელსაც ასევე უწოდებენ Ftth ბოჭკოვანი კაბელი, შექმნილია შიდა და გარე გასასვლელად, ბოლო მილის ინსტალაციის მარშრუტებზე, საბოლოო მომხმარებლების FTTH ან GPON ხაზთან დასაკავშირებლად. 4 ბოჭკოვანი თვითდახმარების საკაბელო გამოიყენება მცირე ზომის და მაღალი მექანიკური სიმტკიცის მოთხოვნისას ქსელის კონსტრუქციების შუა სიგრძეზე. ძირითადი მახასიათებლები: იდეალურია შიდა და გარე სადისტრიბუციო ქსელებისთვის მაღალი დამაკავშირებელი გამოყენებადობა, ბოჭკოს ბირთვზე მარტივი წვდომა სრული დიელექტრიკული დიზაინით, გამყარებული FRP- ს საშუალებით ...


  • FOB ფასი: 0,5 აშშ დოლარი - 9,999 აშშ დოლარი / ცალი
  • მინიმალური შეკვეთის რაოდენობა: 100 ცალი / ცალი
  • მომარაგების შესაძლებლობა: 10000 ცალი / ცალი თვეში
  • პროდუქტის დეტალი

    Ინფორმაცია პროდუქციის შესახებ:

    Ftth ბოჭკოვანი კაბელი, რომელსაც ასევე უწოდებენ Ftth ბოჭკოვანი კაბელი, შექმნილია იმისათვის, რომ გამოიყენოთ შიდა და გარე, ბოლო მილის ინსტალაციის მარშრუტებზე, რომ დააკავშიროთ საბოლოო მომხმარებლები FTTH ან GPON ხაზთან. 4 ბოჭკოვანი თვითდახმარების საკაბელო გამოიყენება მცირე ზომის და მაღალი მექანიკური სიმტკიცის მოთხოვნისას ქსელის კონსტრუქციების შუა სიგრძეზე.

    ძირითადი მახასიათებლები:

    შესანიშნავია შიდა და გარე სადისტრიბუციო ქსელებისთვის
    მაღალი დამაკავშირებელი გამოყენებადობა, ბოჭკოს ბირთვზე მარტივი წვდომა
    სრული დიელექტრიკული დიზაინი, გამაგრებული FRP სიძლიერის წევრით
    მაღალი მოქნილობის დიზაინი, ხანძარსაწინააღმდეგო დაცვა
    დაძაბულობის დატვირთვის ნიშანი 1.8 კნ-მდე, გამანადგურებელი დატვირთვა 2.2 კნ / 10 სმ-მდე
    წვეთი კაბელის მინიმალური განზომილება და წონა
    ულტრაიისფერი გამოსხივებისგან დაცვა დიდი ხნის განმავლობაში გამოყენებისათვის
    Კონკურენტული ფასი

    Ტექნიკური სპეციფიკაცია:

    ნივთი

    ტექნოლოგიის პარამეტრები

    პროგრამები

    გარე

    Პროდუქტის კოდი

    FOC-F8-1,0-FRP-LSZH (ძვ. წ.) + 2 × 0,5-FRP-1x657A1-2,0 × 5,0-1000 მ

    საკაბელო დაზუსტება

    5.0 * 2.0

    ბოჭკოვანი ფერი

    ბუნებრივი, ლურჯი, ყვითელი, მწვანე

    ბოჭკოს ტიპი

    SM, 9/125 (G.652.D, G.657A1, G.657A2)

    გარსის ფერი

    შავი (თეთრი ფერის მოთხოვნით)

    გარსის მასალა

    ლსჟ

    კაბელის განზომილება, მმ

    5.0 (± 0.2) * 2.0 (± 0.2)

    მესინჯერის მავთული

    FRP, d = 1.0 მმ

    ძალა წევრი

    FRP ჯოხი, d = 0.5 მმ

    საკაბელო სიმძლავრე, კგ / კმ

    დაახლ .16

    მინ. მოხრის რადიუსი მმ

    10 (სტატიკური) 25 (დინამიური)

    შესუსტება, დბ / კმ

    .40,4 10 1310 ნმ-ზე, .30,3 15 1550 ნმ-ზე

    მოკლევადიანი tensile, N

    1800

    გამანადგურებელი წინააღმდეგობა, N / 100 მმ

    2200

    მუშაობის ტემპერატურა,

    -60 ~ + 70

    ეს ფიგურა 8 წვეთიანი კაბელი დამზადებულია ოთხი ბოჭკოვანი ბირთვისგან, ერთი 1.0 მმ დიამეტრის FRP მავთულისგან, ორი 0.5 მმ დიამეტრის FRP სიძლიერის წევრისგან და LSZH გარსისგან. ბოჭკოვანი ბირთვი შეიძლება გაკეთდეს G.652.D ან G.657A1, G.657A2 კლასის ბოჭკოსგან, რომელთა არჩევა მომხმარებელს შეუძლია. 1.0 მმ დიამეტრის მესინჯერის მავთული და ორი 0.5 მმ დიამეტრის ორი წნულის FRP უზრუნველყოფს მაღალ მექანიკურ ძალას გარე გამოყენების დროს. საკაბელო გარსი დამზადებულია LSZH (Lsoh Low Smoke Zero Halogen), რომელსაც შეუძლია შეამციროს წვის დროს წარმოქმნილი ტოქსიკური და კოროზიული გაზები.

    ყველა jera ბრტყელი ტიპის ვარდნის კაბელმა გაიარა სერიული ტესტი IEC 60794 სტანდარტის შესაბამისად, როგორიცაა + 70 ℃ ~ -40 ℃ ტემპერატურისა და ტენიანობის ციკლის ტესტი, დაძაბულობის სიძლიერე, მექანიკური ზემოქმედების ტესტი, ბოჭკოვანი ბირთვის ასახვის ტესტი და ა.შ. ჩვენი FTTH ვარდნის კაბელები დააკმაყოფილოს RoHS, CE რეგიონალური სტანდარტების კრიტერიუმები.

    ამ წვეთი კაბელის პაკეტი არის პლაივუდის საკაბელო კოლოფი მუყაოს კოლოფით. პლატაზე შეფუთვის მეთოდი ასევე ხელმისაწვდომია, გადაამოწმეთ მეტი ინფორმაცია ჩვენი გაყიდვების შესახებ.

    Jera line მუშაობს ISO 9001: 2015 – ის შესაბამისად, ეს საშუალებას გვაძლევს გავყიდოთ 40 – ზე მეტ ქვეყანაში და რეგიონებში, როგორიცაა დსთ, ევროპა, სამხრეთ ამერიკა, შუა აღმოსავლეთი, აფრიკა და აზია.

    ჩვენ ვუწოდებთ ოპტიკურ-ბოჭკოვან საკაბელო აქსესუარებს FTTH კონსტრუქციებისთვის და ჩვენს მომხმარებლებს ვუწვდით აქსესუარების მთლიან ნაკრებებს, როგორიცაა ბოჭკოვანი კაბელი, საკაბელო დამჭერები, საკაბელო სამაგრები, ბოჭკოვანი შეწყვეტის ყუთები, ბიჭი იჭერს და ა.შ.

    მოგესალმებით, დაგვიკავშირდით დამატებითი დეტალების შესახებ Ftth ბოჭკოვანი კაბელის ფასი.


  • წინა:
  • შემდეგი:

  • ᲛᲡᲒᲐᲕᲡᲘ ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲔᲑᲘ

    დაწერეთ თქვენი წერილი აქ და გამოგვიგზავნეთ